Zeytinburnu Digitürk Bayileri 0538 695 73 73

Zeytinburnu Digitürk Bayi :

0538 695 73 73

Zeytinburnu Digitürk olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk ve lig tv hizmetlerimizi verebilmek adına yıllardan beri uzman çalışan personellerimizle beraber siz değerli zeytinburnu halkına hem digitürk hizmeti, hemde lig tv hizmetlerimizi en iyi ve güvenilir bir şekilde vermekteyiz.

Zeytinburnu Digitürk Bayii olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk ve lig tv hizmetlerimizi yıllardan beri bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden sizlere vermekteyiz. Sizlere vermiş olduğumuz digitürk ve lig tv hizmetlerimiz ve bu hizmetlerimizi alabileceğiniz telefon numaralarımız hakkında gelin hep beraber detaylı bilgi almaya başlayalım.

İletişim Bilgilerimiz :

Zeki Elektronik Müşteri Temsilcisi 0538 695 73 73

Zeki Elektronik Müşteri Hizmetleri 0533 035 14 31

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimiz :

Zeytinburnu Digitürk Bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz digitürk ve lig tv hizmetlerimiz şunlardır.

Digitürk abonelik hizmetizeytinburnu-digiturk-bayileri

Digitürk satıkş hizmeti

Lig Tv abonelik hizmeti

Lig Tv satış hizmeti

Kurulum hizmeti

Teknik destek hizmeti

Paket ve kampanya satışı

Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi

Online abonelik hizmeti

Arıza bildirim hizmeti

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Zeytinburnu Semtlerimiz :

Zeytinburnu Digitürk Bayileri olarak siz değerli vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz digitürk ve lig tv hizmentlerimizi zeytinburnu ilçemizin şu semtlerinde vermekteyiz.

• Çırpıcı
• Seyitnizam
• Telsiz
• Topkapı

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimizi Verdiğimiz Diğer İstanbul İlçelerimiz :

Zeytinburnu Digitürk Şubesi olarak siz değerli vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz digitürk ve lig tv hizmetlerimizi zeytinburnu ilçemiz dışında şu ilçelerimizde de hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir