Yeni Sezon Lig TV Fiyatları

Lig TV 2015 – 2016 Paketleri Ve Fiyatlandırmaları

Digitürk, yeni sezon Lig TV  fiyatlarını vatandaşlarımıza duyurdu ve bu kapsamda sizlerde en iyi Lig TV yayınlarını çok uygun fiyatlara izleme imkanınız oldu. Dilerseniz gelin hep birlikte yeni sezon Lig TV fiyatları ve Lig TV Paketleri hakkında bilgilere ulaşalım ve aboneliğimizi başlatmak için hemen iletişim adreslerimiz ile müşteri temsilcimiz ile iletişime geçelim.

yeni-sezon-lig-tv-fiyatlari

Süper Lig Paketi

LigTV’nin süper lig paketi sayesinde sizlerde artık süper ligde mücadele eden tüm takımlarımın maçlarını seyredebileceksiniz. Aboneliğinizi başlattığınız zaman uydu ve çanak ekipmanlarınız sizlere bayimiz tarafından ücretsiz olarak verilecek ve ücretsiz kuruluma da tabii tutulacaksınız. Aboneliği iptal ettirmek için ise bir fatura dönemini beklemek zorunda olduğunuzu da belirtmek istiyoruz. Pakete abone olmak için 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay için ayda ödeme tablosu aşağıdaki gibidir.

  • Taahhütlü Fiyatı 60 TL
  • Taahhütsüz Fiyatı 70 TL

Şampiyonlar Paketi

Lig TV’nin bir diğer paketi ise süper ligde şampiyon olmuş Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Bursaspor takımlarının maçlarını izleyebileceğiniz şampiyonlar paketidir. Bu paket sayesinde belirttiğimiz tüm takımların maçlarını izleyebileceksiniz. Aboneliğiniz ücretsiz olarak hemen kurulacak ve ekipmanlarınız da sizlere aboneliğiniz süresi içerisinde ücretsiz olarak verilecektir. Abonelik başlattıktan sonra iptal ettirmek isterseniz bir fatura dönemi beklemek zorundasınız. Paket aboneliği için 12 ay kullanım taahhütü vermeniz zorunluluğu bulunmaktadır. Paketin fiyatlandırması işe şu şekildedir.

  • Taahhütlü Fiyatı 50 TL
  • Taahhütsüz Fiyatı 60 TL

Taraftar Paketi

Lig TV taraftar paketi ile sizlerde artık Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe takımlarının maçlarını doyasıya izleyecek ve maç saatlerinde sizin için adeta hayat duracak. Paket aboneliği için direk iletişim bilgilerimiz ile müşteri satış temsilcimize hemen ulaşabilecek, aboneliğinizden birkaç saat sonra ücretsiz kurulum ve uydu ekipmanlarınızı alabileceksiniz. Pakete abone olmak isteyen vatandaşlarımız 12 ay kullanım sözü vermek zorundadırlar. Buna göre paketin fiyatlandırması şu şekildedir.

  • Taahhütlü Fiyatı 40 TL
  • Taahhütsüz Fiyatı 50 TL

Şampiyon Anadolu Paketi

Şampiyon Anadolu paketi sayesinde artık izlemediğiniz maçların ücretini ödemek zorunda kalmayacaksınız. Bu paket ile süper ligde şampiyon olmuş Trabzonspor ve Bursaspor maçlarını seyredebileceksiniz. Pakete abone olduğunuz zaman ücretsiz kurulumdan da hemen yararlanabilecek ve uydu ekipmanlarınız da sizlere yine ücretsiz olarak gelecektir. Paketin aboneliği için teş şart 12 ay kullanım sözüdür. Buna göre paketin fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

  • Taahhütlü Fiyatı 20 TL
  • Taahhütsüz fiyatı 30 TL

Anadolu Taraftar Paketi

Lig TV’nin anadolu taraftar paketi sayesinde sizlerde artık süper ligin 5 büyükler dışında kalan takımların maçlarını izleyebileceksiniz. Bu sayede Digitürk yayın kalitesinin farkında evinizde siz ve aileniz ile birlikte yaşayacaksınız. Maç saatleri içerisinde sizler için hayat birnevi duracak ve dilediğiniz takımın maçını izlemeye başlayabileceksiniz. Abonelik için telefon bilgilerimizden bizlere ulaşabileceksiniz. Paket aboneliği için 12 ay kullanım taahhütü vermeniz durumunda fiyatlandırma şu şekilde olacaktır.

  • Taahhütlü Fiyatı 15 TL
  • Taahhütsüz Fiyatı 25 TL

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir