Yeni Sezon Digitürk Fiyatları

Yeni Sezon Digitürk Paket detayları ve Fiyat Bilgilendirmesi

Merhaba arkadaşlar.
Digitürk, sizler için bu sezonda çok uygun fiyatlara Digitürk sahibi olabilmenizi sağlıyor. Hersene sürdürdüğü geleneği, bu senede sürdürüyor, almak istediğiniz paketin aboneliğini de hemen başlatıyor. Dilerseniz gelin Yeni Sezon Digitürk paketleri ve bu paketlerin yeni sezon fiyatlarını detayları ile birlikte öğrenelim.

Giriş Paketi

Digitürk Giriş paketi sayesinde sizlerde yeni sezona bomba gibi giren en iyi filmleri, dizileri, belgesel yayınlarını, spoır aktivitelerini, çocuk kanallarını, radyo ve ulusal kanalları dilediğiniz gibi seyredebileceksinizi. Paketi diğer paketlerden ayıran en önemli özellik, giriş paketini almadan diğer paketlerden yararlanamıyor olmanızdır. Paket aboneliği için 12 ay taahhüt verilmesi şartı bulunmaktadır. Buna göre paketin fiyat listesi şu şekildedir.

 • Paket Taahhütlü Fiyatı 19,99 TL

yeni-sezon-digiturk-fiyatlari

Platin Paketler

Digitürk Platin paketler sayesinde artık yerli ve yabancı tüm filmleri izleyebilecek, yeni sezon dizilerin bölümlerini de Digitürk yayın kalitesi farkı ile izlemeye başlayabileceksiniz. Digitürk Platin paketler içerisinde sizler için ayrılmış iki tane paketimiz bulunmaktadır. Bu paketler şunlardır.

 • Film Paketi
 • Dizi Paketi

A) Film Paketi

Digitürk Film paketi sayesinde sizlerinde artık evinde, en iyi filmleri izleyebileeceğiniz bir aboneliğiniz olacak. Paketin içerisinde sizler için en iyi yerli ve yabancı onlarca kanal yer alıyor. Bu paketten yararlanmak için giriş paketi + keyif paketi aboneliğinizin olması gerekmektedir. 12 ay taahhüt vermeniz durumunda fiyatlandırması aşağıdaki gibidir.

 • Paket Taahhütlü Fiyatı 16 TL
 • Paket Taahhütsüz Fiyatı 23 TL

B) Dizi Paketi

Digitürk Dizi paketi sayesinde sizlerde artık en iyi dizileri evinizde Digitürk farkı ile izleyebileceksiniz. Dünya’da izlenme rekorları kırmış en iyi yabancı dizilerin yeni sezon bölümlerinin yanı sıra, yerli dizilerin HD yayınlarını da yine paket içerisinde yer alan kanallardan izleyebileceksiniz. Pakete abone olmak için sizlerinde giriş paketi + keyif paketi üyeliğiniz olması gerekmektedir. Buna göre 12 ay taahhüt vereceğiniz aboneliğinize ait fiyat listesi şu şekildedir.

 • Paketin Taahhütlü Fiyatı 16 TL
 • Paketin Taahhütsüz Fiyatı 23 TL

Ek Paketler

Digitürk ek paketler sayesinde sizlerde artık koltuğunuza kurulup, kumandayı elinize alarak dilediğiniz gibi belgesel yayınlarını, çocuklarınızın izlemekten keyif alacağı çocuk kanallarını, spora düşkün abonelerimiz için spor yayınlarını diledikleri gibi seyredebilecekler. Ek paketlerimiz içerisinde yer alan diğer paketlerimiz hakkında da bilgi vermek istiyoruz. Buna göre ek paketlerimiz içerisinde yer alan paketler şunlardır.

 • Sporextra Paketi
 • Belgesel Paketi
 • Çocuk Paketi
 • Sporsever Paketi

A) Sporextra Paketi

Digitürk Sporextra paketi sayesinde sizlerde artık dilediğiniz gibi evinizde ingiltere premier ligini, ispanya ligini, formula 1 yayınlarını, brezilya ligini, Türkish airlines euroleague maçlarını, Basketbol süper lig maçlarını, Wasters tenis turnuvasını ve wimbledon tenis turnuva maç yayınlarını Lig TV2 ve Lig TV 3 kanallarından izleyebileceksiniz. Kanalı izlemek için sizlerde direk 12 ay taahhüt ile aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Paketin fiyatlandırma tablosu şu şekildedir.

 • Paket Taahhüt Fiyatı 17 TL
 • Paket Taahhütsüz Fiyatı 25 TL

B) Belgesel Paketi

Digitürk Belgesel paketi sayesinde sizlerde artık evinizde kumandayı elinize aldığınız zaman izlemek istediğiniz tüm vahsi doga belgesellerini, misir uygarliğı belgesellerini, siyaset içerikli ve tarih konulu belgeselleri, su altı yaşam belgesellerini ve daha birçok belgesel konularını paket içerisindeki kanallar izleme fırsatınız bulunmaktadır. Paket aboneliği için giriş paketi aboneliği şartı bulunmaktadır. Abonelik için ayrıca 12 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir.

 • Paket Taahhüt Fiyatı 5 TL

C) Çocuk Paketi

Digitürk Çocuk paketi ile çocuklarınıza gönül rahatlığı ile izletebileceğiniz eğlenceli, eğitici ve öğretici çizgi filmleri gün boyu izleyebilecek ve bu sayede çocuklarınızın kişisel gelişimine katkıda bulunmuş olacaksınız. Paket için 12 ay taahhüt şartı aranmaktadır. Buna göre paket üyeliği için ödeyeceğiniz fiyat aşağıdaki gibidir.

 • Paket Taahhüt Fiyatı 5 TL

D) Sporsever Paketi

Digitürk sporsever paketi ile artık sizlerde evinizde extreme sporlarını, Şampiyonlar ligi maç özetlerini ve UEFA avrupa ligi maç özetlerini, Lig TV 90+1 maç sonrası programları ve daha birçok yayını izleyebileceksiniz. Paket aboneliği için yine 12 ay taahhüt vermek zorunluluğunuz bulunmaktadır. Buna göre paket fiyatı şu şekildedir.

 • Paket Taahhüt Fiyatı 5 TL

Servis Paketleri

Digitürk servis paketleri sayesinde sizlerde artık salon filmlerini dilediğiniz gibi izleyebilecek ve yetişkin kanallar ile gecenizi daha uzun ve daha keyifli bir hale getirebileceksiniz. Paket aboneliğinizi başlatabileceğiniz servis paketlerinin içerisinde şu ek paketler yer almaktadır.

 • Avantaj Paketi
 • Yetişkin Paketi
 • Avantaj Yetişkin Paketi
 • Mobil LİG TV Paketi

A) Avantaj Paketi

Digitürk Avantaj paketi ile sizlerde artık evinizde salon filmlerini gönlünüz dilediğince izleyebilecek ve izlediğiniz filmleri izle öde sistemiyle 2 ile 4 TL arasındaki bir fiyatla takip edebileceksiniz. Paket aboneliği için 12 ay kullanım taahhüt şartımız bulunmaktadır. Bu bağlamda sadece paket fiyatlandırması şu şekildedir.

 • Taahütlü Fiyat 12 TL
 • Taahhütsüz Fiyat 17 TL

B) Yetişkin Paketi

Digitürk yetişkin paketi ile geceleriniz artık daha zevkli ve bir o kadarda daha uzun geçecek. Çünkü yetişkin paketinin içerisinde bulunan kanallar sayesinde sizlerde erotik filmleri dilediğinzi gibi seyredebileceksiniz. Paket aboneliği için direk 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Buna göre paket fiyatlandırması şu şekildedir.

 • Taahhütlü fiyatı 12 TL
 • Taahhütsüz Fiyatı 17 TL

C) Avantaj Yetişkin Paketi

Digitürk avantaş yetişkin paketi sayesinde artık salon filmlerini ve erotik yetişkin yayınlarını bir paketi alarak izleyebileceksiniz. Paket ile gece 00:00 saatine kadar ayda salon filmlerini izleyebilir, dilerseniz 00:00 ‘den sonra erotik yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. Paket için 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. 12 ay için ödeyeceğiniz fiyat bilgisi şu şekildedir.

 • Taahhütlü Fiyatı 17 TL
 • Taahhütsüz Fiyatı 23 TL

D) Mobil Lig TV Paketi

Digitürk mobil lig tv paketi sayesinde sizlerde artık lig tv yayınlarını android işletim sistemli cep telefonlarınızdan, tabletlerinizden, ipad veya iphone’larınızdan ayda sadece 10 TL ödeyerek izleyebilecekleri bir pakettir.

Abonelik Ve Kurulum Bilgileri

Belirtmiş olduğumuz paketlerin yeni sezon fiyatları içerisinden kendinize en uygun fiyatı seçerek hemen aboneliğinizi başlatabilir ve aynı gün ücretsiz kurulum hizmetinden de yararlanmaya başlayabilirsiniz. Aboneliğinizi başlattığınız zaman çanak ve uydu ekipmanlarınız sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Şimdi abonelik için iletişim adreslerimiz üzerinden veya direk TRbilgi.net sitesi üzerinden hem paketlerin detaylı bilgilerine ulaşabilir, hemde direk online olarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir