Lig TV Müşteri Hizmetleri

Lig Tv Müşteri Hizmetleri:

Sevgili Lig tv kullanıcıları veya abone olmak isteyen siz değerli müşterilerimiz. şimdi sizlere lig tv müşteri hizmetlerimiz hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz. şimdi lig tv ye üye olanlar yaşadı. mesele lig tv ile ilgili bir sorunumuz var ve bunu anlatmak istediğiniz bir kurum arıyorsunuz. lig tv müşteri hizmetler, tam bu anda siz değerli müşterilerimize istediğiz hizmeti sunmak için sizlere hizmet sunmaya devam ediyor.

Lig tv müşteri hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize aradığınız anda Lig tv üyesi iseniz üyelik numaranızı sormaktadır. yada lig tv üyesi olmak istiyorsanız ,işyeri üyeliği almak istiyorsanız lig tv müşteri hizmetlerimizi arayabilir kolayca lig tv nizi satın alabilirsiniz. vaya size en yakın bir yetkili bayimize giderek lig tv ye kolayca abone olabilir ve lig tvyi izlemeye kolayca başlayabilirsiniz.bizleri her ne olursa olsun takip etmeyi bırakmayınız. sizlere digitürk ve lig tv hakkında en iyi bilgiyi sunmak için 24 saat boyunca siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

www.zirve.org adresinden bizleri takip edebilirsiniz.

 

Lig-Tv-Musteri-Hizmetleri

Lig TV Müşteri Hizmetleri” üzerine 3 düşünce

 1. şaban iptaş

  lig tv müşterisiyim başka bir ile taşındım nakledebilirmiğim herhangibir mailiyet olurmu

  Cevapla
 2. admin Yazar

  Sayın Şaban Bey.
  Dilediginiz il veya ilçeye Nakil işlemleriniz Gerçekleştirilebilirsiniz Nakil ücreti olarak Teknik Ekibimize Sandart Nakil Ücreti Ödemeniz Gerekmektedir.
  Digitürk Bayi Olarak iyi Seyirler Dileriz.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir