Lig TV Kredi Kartı Kampanya Detayları

Lig TV Kredi Kartı Kampanya Detayları

Lig TV Kredi kartı sayesinde kredi kartınız ile peşin ödemelerinizde 12 ay ödeyeceğiniz fiyatı 9 ay peşin ödeyebilir, geriye kalan 3 ayı ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Lig TV Kredi Kartı Kampanyası detayları hakkında ayrıca şunlardan da bahsedebiliriz.

Bu hizmetten faydalanmak için Turksat Giriş Paketi ile birlikte LİG TV paketlerinden Şampiyonlar veya Süper Lig Paketine üye olunması gerekmektedir. Bu kampanyadan kredi kartı ile başlatılan üyeliklerde 12 aylık Giriş Paketi ile birlikte Süper Lig Paketi’nden 566,91 TL, Giriş Paketi ile birlikte Şampiyonlar Paketi’nden ise 476,91 TL karşılığında faydalanılır. Kampanyada Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Türkiye İş Bankası kredi kartları geçerli olup 6 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil LİG TV Paketleri hediyedir. Mobil LİG TV ile wepten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile Süper Lig maçları canlı izlenebilir.

Bu hizmet dâhilinde 12 aylık Giriş Paketi ile birlikte seçilen LİG TV paketli kredi kartı ile satın alınır. Kurulum ücretsiz, aktivasyon 20 TL’dir.

 

Lig TV Kredi Kartı Kampanya Detayları

Lig TV Kredi Kartı Kampanya Detayları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir