Galatasarayda Mustafa Denizli Dönemi

Galatasaray Mustafa Denizli

Galatasaray’da yeni dönem! Mustafa Denizli…

Kupa zaferi ve Avni Aker’deki 4 gollü galibiyet, dedikoduların önünü kesti. Aysal, 2 yıl daha kontratı olan Mancini ile devam kararı aldı. Ancak Florya ünlü bir sportif direktöre emanet edilecek.

Galatasaray’da Mancini aleyhine esen rüzgarlar, Türkiye Kupası zaferi ve Şampiyonlar Ligi bileti için yakalanan avantajla bir hafta içinde döndü. İşte Aslan cephesinde son bir ayda yaşananlar ve sürpriz sportif direktör hamlesinin hikayesi: 19 Nisan’da Galatasaray, Kasımpaşa’ya 4-0 yenildi ve Mancini’nin hem Ünal Aysal, hem de yönetimdeki kredisi bitti. Başkan 23 Nisan’da Florya’ya çıkarma yaptı ve takıma kalan haftalarda hem Türkiye Kupası’nı kazanmasını hem de Şampiyonlar Ligi’ne de direkt katılması gerektiğinin mesajlarını iletti. Ayrıca Aysal, Mancini ile de yaptığı bire bir görüşmede, “Takımı çok değiştiriyorsun bu ısrarın neden?” sorusunu sordu.
Florya’ya bir efsane
Trabzonspor galibiyetinin ardından Başkan Ünal Aysal, Galatasaray’da yeni sezon için sportif direktör hamlesi için düğmeye bastı. Mancini ile yola devam etme kararı alan Aysal, yöneticilerin vasıtasıyla yönetmeye çalıştığı Florya’yı tecrübeli bir isme teslim edecek. İşte adaylar: Sezon başında da gündeme gelen ancak Azerbaycan’ın yolunu tutan Mustafa Denizli.. İkinci isim ise Trabzon’u çalıştırdığı dönemde Burak, Selçuk ve Umut’un hocalığını yapmış Şenol Güneş.. Üçüncü ve bir diğer isim ise takımın efsane kaptanı ve eski teknik direktörü Bülent Korkmaz..

MUSTAFA DENİZLİ
Sezon başında da gündeme gelen ancak Azerbaycan’ın yolunu tutan Mustafa Denizli adaylardan biri.

ŞENOL GÜNEŞ
Trabzonspor’u çalıştırdığı dönemde Burak Yılmaz ve Selçuk İnan ile coşan Şenol Güneş de Aysal’ın listesinde.

BÜLENT KORKMAZ
Galatasaray’ın efsane kaptanı ve eski teknik direktörü Bülent Korkmaz da Florya’ya sportif direktör olarak dönebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir