«

»

Digitürk TRT Müzik Kanalı

Digitürk TRT Müzik Kanalı

Digitürk TRT Müzik kanalımız siz değerli vatandaşlarımıza nostaljik tüm yerli müzikleri yaynlayan bir ulusal TV kanalımızdır. Kanalımızı izlemek için digitürk 104. kanalı açabilirsiniz.

TRT Müzik, TRT bünyesindeki müzik kanalı. Kanal, 16 Kasım 2009’da kurulmuştur. Kanalda nostaljik video-kliplere ortalama otuz-kırk dakika ayrılırken, müzik belgeselleri ve müzik-eğlence-şov programlarına da yer verilmektedir. Kanalın açılışı 16 Kasım 2009’da resmi bir törenle başbakan yardımcısı Bülent Arınç tarafından yapılmıştır. Davete İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ve birçok sanatçı da katılmıştır.Kanalın kurucu koordinatörü Dr. Süleyman Bektaş olup, sırasıyla Bahtiyar Sis, Necati Göksel ve İsmail Göngör kanalda koordinatörlük görevini üstlenmişlerdir.

digiturk-trt-muzik-kanali

2 yorum

  1. ÖMER MERT URSAVAŞ

    üyelik numaram ile borç sorgulamaya çalışıyorum. mesajlarda gönderdiğiniz üyelik numaram ile giriş yapamıyorum. karakter sayısı fazla geliyor.. e diyorum tc numaramla gireyim, şifreyi unuttuğum için yeni şifre almak istiyorum, pat karşımda yine üyelik numarası çıkıyor. saçmasınız saçma..

    1. admin

      Ömer bey öncelikle merhaba. Fatura bilgilerinize direk 0212 473 7373 nolu telefon numaramız üzerinden direk müşteri hizmetlerimizi arayarak da öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>