Digitürk Süper Lig Fırsatı

Digitürk Lig TV Paket İndirimleri

Digitürk Lig TV’nin İndirimli paketleri ile sizde maç keyfini evinizde doyasıya yaşayacak ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Sizde artık dışarıda pahalı mekanlarda maç izlemekten sıkıldıysanız ve maç keyfini evinizde yaşamak istiyorsanız bunun için Digitürk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlara veda ederek en sevilen içerikleri izleyebilir beraberinde lig maçlarını, fanatiği olduğunuz takımların maçlarını ayda sadece 29.99 TL ödeyerek keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz iletişime geçtiğiniz zaman paketler hakkında detaylı bilgi alabilir ve üyelik işlemlerinizi kısa bir süre içinde gerçekleştirebilirsiniz.

digiturk-lig-tv-taraftar-paketi

Digitürk Lig TV Paketleri

  • Giriş Paketi + Süper Lig Paketi: Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 29.99 TL sonraki aylarda ise 81,99 TL olarak sizlere sunulmaktadır.
  • Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi: Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 29.99 TL kalan aylarda ise 70,99 TL olarak sizlere sunulmaktadır.
  • Giriş Paketi + Taraftar Paketleri: BJK, GS veya FB takımlarından birinin tüm maçları 29.99 TL indirimsiz dönemde ise 62,99 TL olarak yayınları izleyebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir