Digitürk Soma bayisi Manisa

Manisa Digiturk Lig TV Bayii Zirve.Org 618 views

Digitürk Soma bayisi Manisa

Digitürk Soma servis merkezini arayın, kampanya fırsatları ile abone olun. Digiturk Soma bayii merkezi üyelik işlemlerinizi kolaylatırarak sizi abone yapmak icin calışmaktadır. Digitürk Soma online üyelik bayi merkezi fırsat kampanyalarını kacırmayın.

Soma Digitürk Bayi Adresi

Adres : OSB IV. Kısım İsmail Sarıgözoğlu Cad. No: 5

Digitürk Soma size özel web sayfası siz değerli müşterilerimize daha kaliteli yeni üyelik ve abonelik hizmeti verilebilmesi, digitürk % 50 indirimli ve özel kampanyalarının tanıtılması ve Digiturk abonelik işlemlerine ilişkin hizmetlerin geliştirilmesi ve hızlandırılması amacıyla hazırlanmıştır. Soma Digiturk Yetkili Teknik Bayimiz en kısa sürede evinize Soma digiturk avantajlı kampanya tercihinizdeki digiturk paketinizi’inizi getirip, tercih ettiğiniz digiturk lig tv paketi ile birlikte DIGITURK kurulumunuzu yapacaktır. Digiturk Soma online üyelik özel çağrı merkezi sizlere daha kaliteli ve hızlı üyelik hizmeti verebilmek için, satış öncesinde ve sonrasında, her zaman yakınınız da yanınız da hizmetinizdedir.

Soma ilçesine Digiturk ve Lig TV hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. Soma Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), Lig Tv aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Digiturk ile ilgili online başvuru talebiniz ile birlikte müşteri hizmetleri yetkilimiz tarafından çok kısa süre içerisinde aranarak konu ile ilgili ayrıntılı bilgi verilecektir. Telep leriniz hemen değerlendirilerek avtivasyon işleminiz gerçekleştirilmektedir. Digitürk kurulumunuz Digiturk bayisi tarafından(çanak anten kurulumu ve iç kurulum hizmeti) gerçekleştirilecektir. Lig TV aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Türksat üzerinden aboneliklerde sadece Lig Tv kanalını ve birkaç Digiturk kanalını izleyebiliyorsunuz. Ayrtıntılı bilgi ve fiyatlar ile ilgili olarak aşağıdaki telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. Soma ilçesinden Digitürk ve Lig TV ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk bayimiz mevcuttur.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir