«

»

Digitürk Platin Paketleri – Film Paketi

Digitürk Platin Paketleri :

Digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk ve lig tv hizmetlerimizi verebilmek adına gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekte ve sizlere hem digitürk paketleri hakkında detaylı bilgi hemde lig tv paketleri hakkında sizlere bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden hizmetlerimizi vermekteyiz. Siz değerli vatandaşlarımıza bugün Digitürk Platin Paketleri arasında yer alan Digitürk Film Paketi hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz. Dilerseniz hemen anlatmaya ve detaylı bilgiler almaya başlayalım.

Film Paketi :

Romantik, komedi, western, aksiyon, gerilim… Her 15 dk.da yeni bir film! Dünya sinemasının en çok ilgi çeken filmleri ekranınızda!

Digiturk Giriş paketi + seçeceğiniz en az 2 tane Digiturk Keyif Paketi ve Digiturk Film Paketi ile 12 ay taahhüt ile üye olan müsterilerimize ilk 3 ay ayda 17,99 TL’den başlayan fiyatlarla, sonraki 7 ay 36,99 TL’den başlayan fiyatlarla üye olabilirsiniz. Üstelik Size özel 6 ay boyunca HD keyfi de hediye!

Seçtiğiniz pakette bulunan Digiturk HD kanalları da izleyebilirsiniz.

 Digiturk Film paketi kampanya fırsatından yararlanmak için 12 ay taahhüt ile Digiturk Giriş Paketi üzerine en az 2 Digiturk Keyif Paketi ve Digiturk film paketine üye olunması gerekmektedir.

İlk 3 ay alınan Digiturk paket ücretinin yarısı kadar indirim kazanılır.6 Digiturk HD hediyelerinden yararlanabilmek için seçilen servise 12 ay üyelik taahhütü verilmesi gerekmektedir. Hediye süresi sonunda seçtiğiniz hediye ya da hediyeler güncel taahhütlü fiyatları üzerinden faturalanmaya başlayacaktır. Üye olduğunuz pakette bulunan tüm Digiturk HD kanalları bu teklif kapsamında izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>