«

»

Digitürk Platin Paketleri – Dizi Paketi

Digitürk Platin Paketler :

Digitürk Bayi olarak siz değerli vatandaşlarımıza yıllardan beri bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden digitürk ve lig tv hizmetlerimizi vermekteydik. Siz değerli vatandaşlarımıza bugün Digitürk Platin Paketleri arasında yer alan Digitürk Dizi Paketi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Dilerseniz gelin biran önce başlayalım ve sizlerin digitürk pakerleri hakkında detaylı bilgiler almanızı sağlayalım.

Dizi Paketi :

Digiturk Dizi Paketi Hd Kampanyaları
Dizi Paketi ilk 3ay %50 indirimli kampanya fırsatları ile hemen üye olun!
Digiturk Giriş Paketi , (en az) 2 Digiturk Keyif Paketi ve Digiturk Dizi paketi ile başlatacağınız paketinize, ilk 3 ay %50 indirim ve sizlere özel 6 ay boyunca Digiturk HD servisi , 1 ay lig tv ve 1 ay tüm keyif paketleri açık! ayrıca 2013 – 2014 SporToto Superlig sezonu başladığında ilk ay Lig TV ve tüm Digiturk Keyif Paketleri hediye*
Digiturk HD ve Digiturk Hd Plus ile Film kanallarını ve paketinizdeki tüm Digiturk HD kanallarımızı, 5 kat daha net görüntü ve ses kalitesinde seyredebilirsiniz.

 Giriş paketi + seçeceğiniz en az 2 Keyif Paketi + Film ile ilk 8 ay ayda 18,50 TL, sonraki 4 ay 36,99 TL,

sonraki 12 ay ise 43,99 TL’den başlayan fiyatlar ile üye olabilirsiniz.
İlk 8 ay 18.50
9-12 ay 36.99
12-24 ay 43.99
* Giriş paket, 2 keyif paketi, dizi paketi ve HD paketini kapsar.
*Bu kampanyadan faydalanabilmek için  HD servisine 24 ay üyelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
* *2013-2014 Spor Toto Süper Lig sezonu 2. Yarısı başladığında ilk ay Lig TV ücretsiz. Bu hediye kapsamında; Fenerbahçe-Galatasaray derbisini, üyeliğindeki paketlerinde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredebilecektir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>