Digitürk Moviemax Comedy Kanalı

Digitürk Moviemax Comedy

Digitürk Moviemax Comedy ile artık Digitürk yayınlarını izlemek daha keyifli bir hale geliyor. Sizde abone oldğunuz paketler ile Digitürk Moviemax Comedy içeriklerini izleyebilir ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Adında anlaşılacağı üzere komedi filmlerini siz değerli müşterilere sunuyor ve keyifli yayınlar sunuyor olacak olan kanal ile izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

digiturk-moviemax-comedy

Neler Var?

  • The Producers: Broadway’de eski başarılarını tekrar edemeyen düşüşte bir yapımcıdır.Son derece kötü bir oyun sahneleyerek maddi kayıplarını kurtaracak bir formül bulurlar. Sahnelerde son derece başarısız olacağını umdukları pespaye proje bir anda ilgi çekince formülleri geçersiz kalır. Ünlü bir komedi klasiğinin yeniden yapımı sizleri bekliyor. 
  •  Whatever Works: Woody Allen  New York sokaklarına geri dönüyor.
  • The Hangover: Son günlerin en büyük serisinde harika bir adım ve ikinci sezon yayınları.
  • Pink Cadillac: Aksiyon ve komediyi bir arada yaşayacak ve ekran başında oldukça eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
  • Ghostbusters: Üniversitedeki işlerinden kovulan üç profesör, para kazanmanın yeni bir yolunu bulur: Terk edilmiş bir itfiaye binasını kiralayıp şehirdeki hayaletleri ve kötü ruhları yakalamaya koyulur.
  • The Freshman: New York’a sinema eğitimi almaya gelen bir öğrenci. Fakat ufak bir hırsızlığın ardından tanışacağı yeni insanlar onu farklı bir dünyaya, farklı olayların içine sürüklüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir