Digitürk Mobil Lig TV

Digitürk Mobil Lig TV Kampanyaları

Digitürk Mobil Lig TV Uygulamaları ile stadyum keyfini artık cebinizde de yaşayabilecek ve maç keyfini her nerede olursanız olun keyifle yaşayacaksınız. Trafikte kalmış olsanız bile maçları kaçırmayı dert etmeden ücretsiz mobil uygulamaları ile fanatiği olduğunuz takımın maçlarından lig maçlarında en sevdiğiniz yayınları keyif dolu bir şekilde izleyeceksiniz. Telefonlarınızın mağazaları üzerinden sunulan Lig TV uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirecek ve en sevdiğiniz maçların tadını doyasıya çıkartacaksınız. Dilediğin Zaman özellikli uydu alıcınızı internete bağlayarak ulaşabileceğiniz uygulamalarla kaçırdığınız yerli yabacı dizi ve programları izleyebilir, 1000’e yakın film seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Üstelik sosyal medya hesaplarınızı kontrol edebilir,Karaoke’den You Tube’a birçok uygulamaya ulaşabilirsiniz.

mobil-lig-tv

Neler Var?

  • Mini Paketler: Alternatif paket önerilerini inceleyerek siz en uygun olanı seçebilir ve ek olarak sevdiğiniz içerikler ile eğlenceyi iki katına çıkartabilirsiniz.
  • Çocuk uygulaması: Çocuklar ekran başından ayrılmayacak! Çocukların seveceği birbirinden güzel çizgi filmler, çizgi diziler, animasyonlar ve daha fazlasını keyifle takip edeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir