Digitürk Mini Paketler

Digitürk Ek Paketler

Digitürk’ün ek paketleri sayesinde sizde abone olduğunuz paketlere ek olarak eşiniz, çocuklarınız ve kendiniz için ek paketler alabilir ekran başında olduğundan daha eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Sunulan ek paketlere en uygun fiyatlar ile sahip olarak eğlenceye eğlence katacak ve vazgeçemeyceğiniz yayınlar ile tanışacaksınız.

digiturk-cocuk-paketi

 

TV Uygulaması Nedir?

Dilediğin Zaman özellikli uydu alıcınızı internete bağlayarak ulaşabileceğiniz uygulamalarla kaçırdığınız yerli yabacı dizi ve programları izleyebilir, 1000’e yakın film seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Üstelik sosyal medya hesaplarınızı kontrol edebilir,Karaoke’den You Tube’a birçok uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Neler Var?

  • Mini paketler: Alternatif paketleri incelemek ve uygun fiyatlı paketlerle Digitürk dünyanızı zenginleştirmek için mini paketler uygulamasına göz atabilirsiniz.
  • Video klip: Videoklip uygulaması ile en güzel şarkıları ve konserleri dilediğiniz zaman HD kalite ile izleyebilirsiniz. Binlerce videoklip ve yüzlerce konser içinden dilediğinizi seçebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir