Digitürk Lig TV Lige Erken Gel Kampanyası

Digitürk Lig TV Lige Erken Gel Fırsatı

Digitürk Lig TV Kampanyaları, Digitürk Lig TV siz değerli müşterilere bir çok içeriği en uygun fiyatlar üzerinden sunuyor. Sunulan çeşitli Lig TV Paketleri ile dışarıda pahalı mekanlarda maç izlemeye son vererek evinizde dilediğiniz gibi izlemek istediğiniz spor yayınlarını keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Bayimizin üzerinden verilen hizmetler ile sizde Lig TV keyfini evinizde yaşayabileceksiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile sizde verilen iletişim bilgileri üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Lige Erken Gel Kampanyası 3 eylüle abone olduğunuz paketler ile yayınları 21.99 TL üzerinden izleyebilirsiniz.

digiturk-lig-tv-lige-erken-gel-kampanyasi

Digitürk Lig TV Paketleri

  • Giriş Paketi ve Süper Lig Paketi: Süper Ligde yer alan takımların maçlarını 3 eylüle kadar 21.99 TL’ye 81.99 TL’ye HD kalite ile izleyebilirsiniz.
  • Giriş Paketi ve Şampiyonlar Paketi: Şampiyon olmuş olan 5 takımın maçını 3 eylüle 21.99 TL olarak kalan aylarda ise 70.99 TL’ye şampiyonların maçını dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
  • Giriş Paketi ve Taraftar Paketi: Taraftar Paketi ile Bjk,Gs,Fb takımlarının maçlarını indirimli fiyatı ile 3 eylüle kadar 21.99 TL’ye sonraki aylarda ise 62.99 TL’ye keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.

Kampanyada Neler Var?

  • Spor toto süper lig maçları: Spor toto süper lig maçları ile yıldızlarla dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını evinizde dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
  • Dilediğin zaman uygulamaları: Dilediğin zaman ücretsiz mobil uygulamaları ile her nerede olursanız hiç bir yayını kaçırmayacak ve cepten içerikleri dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
  • Spor Extra Paketi: Sunulan Spor Extra Paketi ile İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtalya Serie A, Fransa Ligue 1 gibi lig maçlarını keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Yetişkin Paketi: Hediye olarak sunulan Yetişkin Paketi ile Playboy ve Blue Hustler gibi kanalları izleyebilecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir