«

»

Digitürk Keyif Paketleri

Digiturk’ün giriş paketi ile birlikte sizlere sunduğu kanallara yeni kanallar eklemek istiyorsanız bu paket tam size göre! Keyif paketi sayesinde belirlediğiniz kategoriden kanallara sahip olabilir ve kendi zekinize göre özel seçimler yapabilirsiniz. Giriş paketine sahip olmanız aşağıda belirtilen paketleri satın almanız için yeterlidir ve çok fazla fiyat ödemeden seyir zevkinizi daha üst noktalara çıkartabilirsiniz. Özel seçimleriniz ile birlikte farklı kanalların da sizlere sunulacağı keyif paketleri aylık 4 liralık bir fark ile sizlere sunuluyor. Her bir paket için 4 lira gibi uygun bir rakam ile keyif paketlerinin sahibi olmanız çok kolay! Digiturk’ün bu harika paket ile sizlere sunduğu kanallar ise:

Belgesel Paketi

Çocuk Paketi

Sporsever Paketi

Müzik ve Eğlence Paketi

Haber ve Dünya Paketi’dir.

Digiturk 4 keyif paketini satın alana 5. Paketi de ücretsiz olarak veriyor ve bu paketi yine sizler belirliyorsunuz. Keyif paketlerini ne zaman isterseniz giriş paketiniz ile birlikte kullanabilirsiniz, tek yapmanız gereken yetkili kişiye bu paket talebinizi belirtmeniz olacaktır. Olur da üyelikten vazgeçmek isterseniz ya da satın aldığınız keyif paketinden memnun kalmazsanız Digiturk bu konuda da sizleri mağdur etmiyor ve 1 fatura döneminden sonra talebiniz doğrultusunda belirtilen paketi çıkartıyor. Herhangi bir ek ücreti olmadan paketlerinizden vazgeçebilirsiniz ancak Digiturk’ün özel kanallarından ve kişiye özel hizmetlerinden vazgeçmek çok da kolay değil!

digiturk-paketler-ve-kanallar

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>