«

»

Digitürk Keyif Paketleri – Sporsever Paketi

Digitürk Keyif Paketleri :

Digitürk Bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza yıllardan beri digitürk lig tv hizmetlerimizi verebilmek adına gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bilgidiğiniz üzere bugün digitürk’ün sizlere onlarca paket ve kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyalar arasında bugün sizlere digitürk keyif paketleri arasında yer alan Digitürk Sporsever paketi hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Umuyoruz ki bu bilgiler sizlerin digitürk hakkında detaylı bilgi almanızı sağlayacak ve abonelik işlemlerinizi daha da bilinçli bir şekilde başlatabileceksiniz. Dilerseniz gelin biran önce anlatmaya başlayalım.

Sporsever Paketi :

Sporu her haliyle sevenlere!En ünlü spor kanallarıyla futboldan ekstrem sporlara kadar tüm spor dalları ekranınızda! Üstelik HD kalitesiyle. Üstelik ayda sadece 4 TL satın alabileceksiniz.

Digiturk Keyif paketlerinden alabilmek için temel paket olan Giriş paketini de almanız gerekiyor. Giriş paketinin üstüne istediğiniz paketi alabilirsiniz.

Digiturk Keyif paketlerini istediğiniz gibi üyeliğinize ekleyip çıkarabilirsiniz. Herhangi bir kullanım taahhütü vermenize gerek yoktur. Aldığınız paketi üyeliğinizden çıkarmak için 1 fatura dönemini beklemeniz gerekiyor.

Digiturk platformunda yeralan HD kanalları yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilmek için Digiturk HD ya da Digiturk Plus üyeliği de almanız gerekiyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>