«

»

Digitürk Keyif Paketleri – Müzik Ve Eğlence Paketi

Digitürk Keyif Paketleri :

Digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza yıllardan beri hem digitürk paketleri hakkında, hemde lig tv paketleri hakkında sizlere detaylı bilgiler vermeye devam etmekte ve sizlerin digitürk veya lig tv abonelik işlemlerinizi sağlıklı bir şekilde başlatmanızı sağlamaktayız. Siz değerli vatandaşlarımıza bugün Digitürk Keyif Paketleri içerisinde yer alan Digitürk Müzik Ve Eğlence Paketi hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz. Dilerseniz gelin hep beraber detaylı bilgiler almaya başlayalım.

Müzik Ve Eğlence Paketi :

Gençlerin eğlenmeye hakkı var! Gençler, 10 farklı müzik ve yaşam eğlence kanalıyla boş zamanlarınız artık dopdoplu. Giriş paketine, Müzik ve Eğlence Paketi de ekleterek bu zevke siz de ortak olabilirsiniz. Üstelik ayda sadece 4 TL.

KANALLAR :

17 Home TV
101 MCM
102 Mezzo
103 VH1
111 Home TV
112 E! Entertainment
113 FX
114 Show Plus
115 BBC Entertainment
116 Wedding TV
Digiturk Keyif paketlerinden alabilmek için temel paket olan Giriş paketini de almanız gerekiyor. Giriş paketinin üstüne istediğiniz paketi alabilirsiniz.

Digiturk Keyif paketlerini istediğiniz gibi üyeliğinize ekleyip çıkarabilirsiniz. Herhangi bir kullanım taahhütü vermenize gerek yoktur. Aldığınız paketi üyeliğinizden çıkarmak için 1 fatura dönemini beklemeniz gerekiyor.

Digiturk platformunda yeralan HD kanalları yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilmek için Digiturk HD ya da Digiturk Plus üyeliği de almanız gerekiyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>