«

»

Digitürk Keyif Paketleri – Haber Ve Dünya Paketi

Digitürk Keyif Paketleri :

Digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk ve lig tv hizmetlerimizi verebilmek adına gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekte ve sizlerin hem digitürk abonelik işlemlerinizi, hemde lig tv abonelik işlemlerinizi sağlıklı ve güvenilir bir şekilde başlatmakta ve paketler hakkında da detaylı bilgileri sizlere bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden sizlere vermekteyiz. Siz değerli vatandaşlarımıza bugün Digitürk Keyif Paketleri arasında yer alan Digitürk Haber Ve Dünya Paketi hakkında detaylı bilgileri sizlere vermek istiyoruz. Dilerseniz gelin biran önce detaylı bilgi vermeye başlayalım.

Haber Ve Dünya Paketi :

Gündemin kalbi evinizde atacak! Dünyanın en profesyonel kanallarıyla son gelişmeleri önce siz öğrenin. Üstelik ayda sadece faturanıza ek olarak 4 TL sahip olabileceksiniz.

DİGİTÜRK HABER VE DÜNYA PAKETİ KANALLARI
130 Rai Uno
131 TV5 Monde Europe
135 Channel One Russia
136 Prosieben
140 Bloomberg Television
141 BBC World
142 EuroNews
143 CNN International
144 AL Jazeera International
146 France24

Digiturk Keyif paketlerinden alabilmek için temel paket olan Giriş paketini de almanız gerekiyor. Giriş paketinin üstüne istediğiniz paketi alabilirsiniz.

Digiturk Keyif paketlerini istediğiniz gibi üyeliğinize ekleyip çıkarabilirsiniz. Herhangi bir kullanım taahhütü vermenize gerek yoktur. Aldığınız paketi üyeliğinizden çıkarmak için 1 fatura dönemini beklemeniz gerekiyor.

Digiturk platformunda yeralan HD kanalları yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilmek için Digiturk HD ya da Digiturk Plus üyeliği de almanız gerekiyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>