«

»

Digitürk Keyif Paketleri – Belgesel Paketi

Digitürk Belgesel Paketleri :

Digitürk bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk paketleri ve digitürk kampanyaları hakkında yıllardan beri bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden sizlere digitürk hizmetlerimizi vermekteyiz. Siz değerli vatandaşlarımıza bugün anlatmak istediğimiz konumuz Digitürk keyif paketleri arasında yer alan Digitürk belgesel paketi hakkında siz değerli vatandaşlarımıza detaylı bilgi vermek istiyoruz. Bu bilgiler syesinde digitürk abonelik işlemlerinizi başlatmanızın cok kolay olduğunu düşünmekteyiz. Dilerseniz paketimizi biran önce anlatmaya başlayalım.

Belgesel Paketi detayları :

Digiturk Keyif paketlerinden alabilmek için temel paket olan Giriş paketini de almanız gerekiyor. Giriş paketinin üstüne istediğiniz paketi alabilirsiniz.
Digiturk Keyif paketlerini istediğiniz gibi üyeliğinize ekleyip çıkarabilirsiniz. Herhangi bir kullanım taahhütü vermenize gerek yoktur. Aldığınız paketi üyeliğinizden çıkarmak için 1 fatura dönemini beklemeniz gerekiyor.
Digiturk platformunda yeralan HD kanalları yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilmek için Digiturk HD ya da Digiturk Plus üyeliği de almanız gerekiyor. Belgesel paketimizi ayda faturanıza ek olarak 4 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>