Digitürk Karaoke

Digitürk Karaoke :

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için yine bomba gibi geliyor. Sizlerin karşısına bu sefer de karaoke  uygulaması ile çıkıyor. karaoke uygulaması nedir diye soracaksınız tabiki biz de birazdan anlatacağımız konuda sizlere detaylı bilgi olarak anlatacağız. Ama Şu kadarını söyleyebiliriz karaoke ile artık kumandayla veya başka bir cisimle şarkı söylemek zorunda kalmayacaksınız. “Digitürk Karaoke” hakkında gelin siz değerli müşterilerimize detaylı olarak bilgi verelim.

Digitürk Karaoke :

Digitürk de artık karaoke uygulamamız var. İnternetinizi digitürke bağladığınız anda karaoke uygulamasını başlatıp; seçmiş olduğunuz yüzlerce şarkıyı bu program sayesinde açıp dilediğiniz gibi şarkılarınızı söyleyebilirsiniz. Seçmiş olduğumuz müzikler karaoke programında olduğu için şarkılar art yazılı olarak gelecek ve sizler mikrofonlarınız sayesinde şarkının fon müziği ile birlikte dilediğiniz şarkıyı söyleyebileceksiniz.  Dediğimiz gibi internetinizi televizyonunuza bağladığınız andan itibaren bu programımızdan faydalanacaksınız .

Uygulamamızdan Faydalanmak İçin  ;

0212 473 73 73

 

Telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

digiturk-karaoke

Digitürk Karaoke” üzerine 3 düşünce

  1. WMaster Yazar

    Haklısınız Serap Hakım Dilerseniz Ev Halkı Dilersenizde Miniklerin Eylenmesi için Güzel Bir Uğraşmaca olucaktır.

    Cevapla
  2. elif

    bizim kendi sitemizin interneti var kuruluma giriyorum ordan Ethernet ayarlarına tıklıyorum ama ondan sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir