«

»

Digitürk Kampanyaları

Lige Erken Gel:

Yeni sezonun başlaması ile birlikte futbol severleri de büyük bir heyecan kapladı. Turkcell süper ligin en keyifli maçları için futbol severler yine tercihlerini Digiturk’ten yana kullanıyor. Digiturk, farklı kampanyaları ve paketleri ile dilediğiniz maçı sizlere sunuyor fakat bu paket biraz daha farklı ve paketten yararlanmak için yüksek rakamlar ödemenize gerek yok, üstelik lige erken gel kampanyası ile büyük bir indirimden de faydalanıyorsunuz.

Kampanya Fiyatları:

*Eğer henüz bir Digiturk üyeliğiniz yoksa bu kampanya sizlere fiyat konusunda büyük bir indirim sunuyor. Yeni üyelik için LigTV ve 2 adet giriş paketinde yapılan büyük indirim sizlere daha uygun rakamlar ile sunulmaktadır. 69,9’dan49,9’a düşürülen kampanya fiyatı ile 1 yıl boyunca Digiturk HD’ye de ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

* Diğer bir fırsat ise yine giriş üyelikleri için ve minimum 2 giriş paketi ile birlikte; Süper Lig, Şampiyonlar paketi, Özel Taraftar paketi, Anadolu Taraftar gibi sizler için en uygun olan paketlere 3 Eylül 2013’te sona erecek kampanya ile çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. 12,99 gibi çok düşük bir rakam bütçelerinizi de çok fazla zorlamayacaktır.
Detaylar:
Kampanya ve hizmetten yararlanmak için 2 keyif paketi ve LigTV üyeliğini de almanız gerekiyor. Kampanya dahilinde satın alma işlemlerinde kredi kartı ödemesi ve ilgili taksitlendirmeyi de kendinize uygun şekilde belirleyebilirsiniz.

Avantajları:

Bu paket Digiturk’ün en çok tercih edilen paketlerinden bir tanesi ve satış anlamında büyük başarıya ulaşmış durumdadır. Sahip olacağınız bu paketler birlikte farklı üeyliklerden ve kampanyalardan da çok daha uygun fiyatlara yararlanabileceksiniz. Paketlerin seçimini yapmak sizlere kalmış ancak kampanya dahilinde sizlere sunulan paketlerin ne kadar avantajlı olduğunu normal fiyat karşılaştırmaları yaparak sizler de görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>