«

»

Digitürk İşyeri Paketi Kampanyası

Digitürk İşyeri Paketi Kampanyası:

Digitürk şimdi sizlerin karşısına öle bir paketle cıkıyor ki duyduğınızda böle bir paket olmaz diyeceksiniz. şimdi sizlere sunduğumuz paketimiz işyeri paketimiz. bu paketimizi alan müşterilerimizi birbirinden güzel paketler beklemektedir. isterseniz bu paketimizin içerisinde hangi paketlerimizin olduğunu şöle bir öğrenelim:

12 ay giriş paketi

1 adet keyif paketi

hd servisi

22 ekran vestel led tv

bu dörtünü sadece 510 tl ye sahip olabileceksiniz.

artık digitürkünüzü bu paketle işyerinize taşıyoruz. bu paketle işyerinizde bile filmlerinizi, dizilerinizi ve izlemek istediğiniz televizyon programlarınızı bu paket sayesinde işyerinize taşıyoruz. işyerinin o berbat ortamından sizleri bi nebzede olsa uzaklaştırmak için bu paketi hazırlamış durumdayız.  bu paketi satın almanız için işyeri vergi levhasını ibraz ederek bizlere vermeniz gerekmektedir. bunları yaptığınızda hemen bu paketimizden faydalanabileceksiniz. evet sizinde gördüğünüz gibi biz digitürk olarak hiçbir zaman boş durmuyoruz ve sizin filmlerinizi veya dizilerinizi istediğiniz yerde izleyebilmeniz için bu paketleri ve kampanyaları hazırlayıp ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. . hadi işyeri sahipleri sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Digitürk-İşyeri-Paketi-kampanyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>