«

»

Digitürk İnternet Paketi Kampanyası

Digitürk + İnternet Paketi Kampanyası

Şimdi digitürke abone olmayanlar cok şey kaybediyor.

Ama kampanyalardan faydalanamıyorum, elime gelen fırsatı geri cevirdim diye sakın üzülmeyin. Şimdi digitürk + limitsiz internet kampanyamız var. digitürkle Superonline işbirliği sayesinde hizmete sunulmuş olan bu paketle artık hem digitürk paketlerinden yararlanabilecek hemde limitsiz internet keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz.

Kotamı aşıcam derdi artık tarih olacak. dediğimiz gibi limitsiz internet ile dilediğinizi yapabileceksiniz. Şimdi digitürk + limitsiz internet paketimiz ayda sadece 59,99 tl. evet yanlış duymadınız. ayda sadece ve sadece 59,99 tl. şimdi bu kampanyamızdan faydalanmak istiyorsanız hemen 0538 695 73 73 veya 0212 445 55 65 nolu telefon numaramız dan bizleri arabilirsiniz. kısa süre içinde aboneliğinizi başlatacak ve kurulumu aynı gün içerisinde bizzat  kendimiz yapacağız.

Çanak ve uyduyu digitürk bayisi olarak sizlere ücretsiz olarak vermekteyiz. Sadece kurulum esnasında 20 TL lik bir ücret talep etmekte ve başka hiçbir ücret ödememektesiniz.  Digitürk kurulumundan sonra internetiniz de 2 gün içerisinde aktif olacak ve sınıfsız internetin keyfini sevdikleriniz ile çıkarabileceksiniz.

Digitürk-İnternet-Kampanyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>