Digitürk HD Yayın Servisi

Digitürk İle HD Keyfi Evinizde

Digitürk HD Yayın keyfi sayesinde artık içerikleri 5 kat daha net bir görüntü kalitesi ile izleyebileceksiniz. Bayimizin üzerinden sunulan fırsatlar artık Digitürk yayınlarını daha kaliteli bir şekilde izleyebilecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Eğer hale Digitürk abonesi değilseniz bu fırsatlardan yararlanmanız mümkün olmayabilir. Verilen iletişim bilgileri üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi başlatabilir ve üye olduğunuz paketler ile eski yayınlardan kurtularak yeni, kaliteli içerikleri oldukça uygun fiyatlar üzerinden HD kalite ile izleyebilirsiniz. 47 HD Kanal olmak üzere sunulan yayınları 5 kat daha net görüntü kalitesi ile izleyebileceksiniz.

digiturk-hd-paketler

Digitürk HD’de Neler Var?

  • Film: 9’u HD olmak üzere en kaliteli film kanalları! Yerli ve yabancı olmak üzere filmlerin Türkiye’deki ilk gösterimlerini Digitürk Film Paketi ile izleyebileceksiniz. Her ay ortalama 100 yeni film.
  • Spor: Spor Toto Süper Lig Heyecanı: Süper Toto Süper ligin kıran kırana heyecan dolu maçlarını dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Turkish Airlines Euroleague maçlarını HD kalite ile izleyebilirsiniz.
  • Dizi: En sevdiğiniz dizileri HD izleyin! En sevilen yerli ve yabancı dizileri HD ses ile görütü kalitesine eğlenceli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Belgesel: Her ay binlerce belgesel ve belgesel serisi! Vahşi yaşam belgeselleri, doğa belgeselleri, en popüler bilim ve yaşam belgesel serileri ile vahşi ve doğal yaşamı keşfedebilirsiniz.

Bayimizin üzerinden verilen telefon numaralarından müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek Digitürk ile ilgili olan her türlü işlemi gerçekleştirebilir ve üyelik işlemlerinizi başlatarak aynı gün içerisinde kurulum hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir