«

»

Digitürk HD Kutu Kampanyası

Digitürk HD Kutu Kampanyası:

digitürk şimdi siz değerli müşterilerimizin karşısına öle bir kampanyayla cıkıyor ki gözlerinize inanamayacaksınız. şimdi digitürk de hd kutu kampanyamız var. bu kutunun içinde 2 adet keyif paketi bulunmaktadır. 1 hd keyfi, 2 hd plus keyfi. işte sizinde gördüğünüz gibi kutumuzun içinde iki tane keyfi paketi bulunmaktadır. isterseniz gelin bu paketler hakkında biraz bilgi verelim.

1 hd keyfi: bu özellikle artık izlemek istedikleriniz daha gercekci ve izlemeye değer filmleri bu özellik sayesinde dahada vazgecilmez hale getireceksiniz. hd keyfi filmlerinize, dizilerinize hatta ve hatta izlemek istediğiniz normal kanallara bile gercekci bir görüntü katacaktır. sanki televizyonun içinden biri cıkacakmış gibi hissedeceksiniz.

2 hd plus keyfi: bu paketle artık film,dizi ve kanallarda cıkan birbirinden güzel yayınları kacırmayacaksınız. nasıl mı? tabikide hd plus keyif paketimizde. bu paket sayesinde izlemek istediğiniz filmlerinizi, dizilerinizi veya kanallarınızı size sunduğumuz bu özellik sayesinde kaydedebilecek ve canınız ne zaman isterse o zaman acıp izleyebileceksiniz. isterseniz ileri sarabilecek, isterseniz ise geri sarıp başyan izleyebileceksiniz.

Digiturk-HD-Kutu-Kampanyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>