Digiturk Film Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk Film Paketi Kampanyası

Digiturk Film Paketi Kampanyası kapsamında sizde sinema keyfini evinizde yaşayacak ve izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında abone olduğunuz paket ile birbirinden güzel içerikleri kaliteli bir şekilde izleyeceksiniz. Digiturk Film Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olması ile birlikte herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Ayda 29.99 TL ödeyerek film paketi abonesi olabilir, abonesi olduğunuz paket ile eski yayınlara veda ederek tüm içerikleri Hd kalite ile izleyebilirsiniz.

Kampanya İçeriği

  • Her ay 1000 film: Her ay binlerce çeşit, yerli, yabancı ve oscarlık filmler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirerek izlemek istediğiniz içerikleri keyifli bir şekilde izleyeceksiniz.

  • beIN Movies kanalları: Sinemanın en iyi örnekleri beIN Movie kanallarında.

  • 4 ekrandan film izleme özelliği: 1000’in üzerinde filmi TV’de, web’de, cepte, tablette; Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulaması ile hiçbir ücret ödemeden izleyebileceksiniz.

  • Dublaj ve alt yazı seçenekleri: Türkçe dublaj veya orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce altyazı seçenekler

Kampanya Detayları

Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir. Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Giriş+Film+HD paketleri bedelleridir. Belirtilen toplam bedeller tek çekim olarak veya Garanti, Yapı Kredi, HSBC, QNB Finansbank, İş Bankası kredi kartlarıyla 12 taksitli olarak ödenebilir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir