Digitürk Film Kanalları

Digitürk Film Kanalları :

Digitürk sizler için birbirinden güzel paketleri izlemeniz için onlarca kanalını da paketler halinde ayırarak sizlere film keyfini evinizde yaşatmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin hizmetine bugün onlarca kanalı kurulduğumuz tarihten bu yana sizlerin beğenisine sunmaktayız ve de sunmaya da devam edeceğiz. Sizler için bugün hizmete sunmuş olduğumuz ve film paketlerimiz içerisinde yer alan film kanallarımız hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bu bilgiler ışığında artık digitürkü daha yakından hem tanımış, hemde digitürk de hangi kanalların olduğunu da öğrenmiş olacaksınız.

Dilerseniz biran önce Digitürk Film Kanallarımız hakkında siz değerli müşterilerimize detaylı olarak bilgi verelim. Bu bilgiler ışığında da aboneliğiniz yoksa hemen başlatalım.

Film Kanalları :

Digitürk siz değerli müşterilerimiz için onlarca film kanalını hizmete sunmuş ve de sunmaya da devam ettiğini sizlere belirtmiştik. Şimdi de gelin bu kanallarımızı yakından bir inceleyelim.

Sundance Channel ( HD )

MGM movies ( HD )

Moviemax Comedy ( HD )

Moviemax family ( HD )

Moviemax premier ( HD )

Moviemax premier 2 ( HD )

Moviemax stars ( HD )

Moviemax Stars 2 ( HD )

Moviemax Festival ( HD )

Moviemax speed ( HD )

Salon 1

Salon 2

Salon 3

Film kanallarımız sizler için dünyada ödül almış filmleri ekranlarınız başında izleme keyfini evinize kadar getirmektedir.

digiturk-film-kanalları

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir