«

»

Digitürk Fatura Sorgulama

Digitürk Fatura Sorgulama :

digitürk aldım ama faturalarımı nasıl öğrenicem ve nereye ödeyeceğim diyenler bizleri cok iyi dinlesin. şimdi digitürk faturanızı öğrenmeniz eskisinden daha kolay. öncelikle şunu belirtmek isteriz ki faturalarınızı biz zaten evinize kadar göndermekteyiz. ama olur da bir aksilik yaşanırsa cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek üyelik numaranızla birlikte fatura yazıp 3555 e gönderiniz. kısa süre içinde fatura tutarınızı  size kısa mesajla bildirilecektir. faturanızı ödemeye gelincede digitürkün anlaşmalı bankalarından ödeyebilir veya bu bankalara otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. ve ayrıca kredi kartınızla veya fatura ödeme merkezlerinden de ödeyebilmektesiniz. yanlız ödediğiniz faturanın makbuzunu almayı unutmayınız. ve kaybetmemeye özen gösteriniz. cünkü faturanızla ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde makbuzunuz elinizde olmadığı taktirde mağdur duruma düşebilirsiniz.

isterseniz şu anlaşmalı bankalarımızı da sizlere şöle bi yazalım:

yapı kredi, bankacılık, iş bankası, garanti bankası, hsbc banka, şeker bank, alternatif bank, tekstilbank, türk ekonomi bankası, oyakbank, vakıfbank, halk bankası, ziraat bankası, denizbank, anadolu bank, finansbank, bank asya, akbank, ptt garanti bankası işlemleri 2 tlye yapılmaktadır.

2 yorum

 1. KEMAL TAŞ

  sayın yetkililer; 10.09.2014 günü, Ekim 2014’de sona ercek sözleşmemi bir yıllık yeni (aboneliğimi uzattım.) ancak maalesef yeni sözleşmeme ulaşamıyorum. Lütfen; taskemal21@hotmail.com e- mail’lime istediğim bilgileri gönderirmisiniz? selamlar… KEMAL TAŞ – taskemal21@hotmail.com

  1. admin

   Merhaba kemal bey.
   Yeni sözleşmenize ulaşmak için direk 0212 473 7373 nolu telefon numaramız üzerinden müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>