«

»

Digitürk Evlilik Paketi Kampanyası

Yeni evli çiftler balayı sonrası yaşam alanlarında çok daha rahat ve konforlu bir hayat sürmek istiyor, bu yüzden kusursuz bir ev onlar için çok daha önemlidir. Ev sinema sistemleri ile birlikte süslenmiş eviniz için farklı Digiturk paketleri sizlere sunuluyor ve bu sayede özel kampanyalar eşliğinde farklı kanallara da kolayca ulaşabiliyorsunuz. Digiturk farklı kesimlere en iyi şekilde hitap etmeye devam ediyor ve en yeni kampanyalarından bir tanesi olan evlilik paketi ile de yeni çiftlere hizmet sunuyor. Digiturk paketleri sayesinde sizlere özel kanallar HD kalitede sunuluyor ve size yalnızca bu zevki yaşamak kalıyor. Özel paketler sayesinde seçim yapmanız artık çok daha kolay ancak yeni çiftlerin bu konuda biraz daha ayrıcalıklı olduğunu belirtmek istiyoruz. Evlilik paketi içeriği ile ilgili gerekli koşullar ve içerikler aşağıda belirtildiği gibidir:

Evlilik Paketi:

Giriş paketi ile birlikte seçecek olduğunuz 2 keyif paketi en özel fırsatlar ve fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Sunulan paket sayesinde 6 ay boyunca %50 indirim ile bu fırsattan yararlanabilir ve sayısız kanal ile seyir zevkinizi daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Digiturk HD paketleri ile de sizlere hizmetler sunuyor ve Digiturk HD-HD Plus ile birlikte film, maçlar, diziler, belgeseller 5 kat daha kaliteli görüntü ile sizlere sunuluyor. Evli çiftlerin vazgeçilmezi olan en kaliteli filmler sürekli olarak güncellenerek Digiturk ekranlarında sizlere sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>