Digiturk Engelli Kampanyası İndirimi 2017

Digiturk Engelli Paketleri İndirim Fırsatı

Sunulan kampanyalar kapsamında Digiturk Paketlerine %50 indirimli bir şekilde sahip olabileceksiniz. Abone olduğunuz paketler kapsamında izlemek istediğiniz içerikleri HD kalite ile izlerken ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. İstediğiniz pakete engelli raporları ile başvuru yaparak %50 indirimli bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan engelli vatandaşlar, gaziler, şehir eşleri ve vazife malulleri gerekli evraklar ile başvuru yaparak Digiturk kampanyalarından en iyi şekilde yararlanabilecekler. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi gerçekleştirecek ve aynı gün içinde kurulum talebinde bulunarak ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. 

Engelli Kampanyasında Neler Var?

  • İlk ay sporun yıldızı paketi hediye: İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A,Spor Toto Basketbol Ligi ve daha fazlası Spor Extra Paketinde!
  • %50 indirimli paketler: Digiturk paketleri güncel liste fiyatları üzerinden %50 indirimli bir şekilde sunulmaktadır.
  • HD keyfi: Evdeki herkese uygun, dolu dolu içerikler HD görüntü kalitesinde.
  • Dilediğin zaman dilediğin yerde ücretsiz: Paketinizde tüm programları dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde izlemenizi sağlayan beIN CONNECT seninle!

Kampanya Bilgileri

– T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği 
– Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı 
– Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu 
– Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri 
– Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir