Digitürk Engelli Kampanyası Detayları

Digitürk Engelli Kampanyası İndirimi

Digitürk Engelli Kampanyası kapsamında siz değerli müşterilere indirimler sunmakta ve en uygun fiyatlar üzerinden Digitürk hizmetleri vermekteyiz. Bu kampanya ile birlikte şehit eşleri, engelli vatandaşlar, gaziler ve vazife malulleri Digitürk kampanyalarından %50 indirimli bir şekilde yararlanarak ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilecekler. Sunulan fırsatlar ile sayılan şekilde üyelik başvurusunda bulunarak gerekli belgeler ile birlikte üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Digitürk Engelli Paketi Kampanyası sayesinde artık engelli vatandaşlarımız , gazilerimiz ve şehit eşlerimiz için %50 indirimle Digitürk abonelik işlemlerini başlata bilecekler.

digiturk-engelli-kampanyasi-indirimi

Digiturk Dünyasında Neler Var?

  • Lig TV Hediye: İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A,Spor Toto Basketbol Ligi ve daha fazlası Spor Extra Paketinde!
  • Seçtiğiniz bir ek paket: Belgesel, çocuk vesporsever kanallarıyla dilediğin ek paketi’ni seç, Digiturk keyfine keyif kat.
  • Dizi ve yetişkin paketi: Ayda ortalama 80 dizi, 800 bölüm. Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının 1 ay boyunca keyfini çıkar!
  • Dilediğin zaman diledin yerde uygulamaları: Yerli yabancı dizileri, 1000’den fazla filmi ve çok daha fazlasını TV’de, webde, cepte ve tablette izleyebilirsiniz.

Giriş paketi ve üzerine 3 keyif paketi 12 ay taahhüt ile 16 TL’den başlayan fiyatlarla!
Bireysel Kurulum ücretsizdir.

Digiturk Paketlerinde %50 indirim kampanyasından yararlanabilmesi için engellinin aşağıdaki belgelerden biri ile durumu belgelemesi gerekmektedir:
– T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
– Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
– Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
– Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
– Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)
Belirtilen belgenin ibraz edilmesi halinde bu kampanya kapsamında sadece tek bir üyelik hakkı bulunmaktadır.
Kampanya kapsamında 12 ay taahhüt alınmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir