«

»

Digitürk Ek Paketleri – Sporextra Paketi

Digitürk Ek Paketleri

0212 445 55 65

Digitürk Bayisi olarak sizlere vermiş olduğumuz digitürk ve lig tv hizmetlerimizi sizlere verebilmek adına gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekte ve sizlerin digitürk ve lig tv abonelik işlemlerinizi verebilmek adına gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekte ve sizlere bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden digitürk ve lig tv hizmetlerimizi sizlere vermekteyiz.

Siz değerli vatandaşlarımıza bugün Digitürk Ek Paketleri arasında yer alan Digitürk Sporextra Paketi hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz gelin biran önce detaylı bilgiler almaya başlayalım.

Sporextra Paketi

Premier League, Brezilya Ligi ve Rusya Ligi ile futbola, Beko Basketbol Ligi ile basketbola doyacaksınız. UFC ve Fight Code’un en çekişmeli boks karşılaşmalarını nefesinizi tutarak izleyeceksiniz. Voleybolun yıldızlarını ağırlayan Dünya Kulüpler Voleybol Şampiyonasını da Spor Extra Paketi’n de bulacaksınız. Üstelik çok yakında Top Gear heyecanı da Spor Extra Paketi’n de! Maximum spor Spor Extra Paketi’n de!

Digiturk Spor Extra Paketi aylık ücreti: 10,99TL

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>