«

»

Digitürk Ek Paketleri – Avantaj Yetişkin Paketi

Digitürk Ek Paketleri

0212 445 55 65

Merbaha sevgili digitürk kullanıcıları.

Siz değerli vatandaşlarımıza digitürk ve lig tv hizmetlerimizi verebilmek adına gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekte ve sizlerin hem digitürk abonelik işlemlerinizi, hemde lig tv abonelik işlemlerinizi sağlıklı ve güvenilir bir şekilde başlatmaktayız. Digitürk Bayisi olarak sizlere yıllardır bayimiz üzerinden, telefon numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden digitürk ve lig tv paketlerimiz hakkında sizlere detaylı bilgiler vermekteyiz. Bugün sizlere Digitürk Ek Paketleri arasında yer alan Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz. Dilerseniz gelin biran önce detaylı bilgiler almaya başlayalım.

Avantaj Yetişkin Paketi

Sınırsız salon filmiyle dünyaca ünlü, yepyeni filmler evinize gelsin. Ayrıca dünyanın en prestijli  kanallarıyla yıldızları izleyin.

Digiturk Avantaj Yetişkin Paketi aylık ücreti: 21,99TL

Keyif paketleri almak için giriş paketini almak, Platin paketleri almak için giriş paketi ve en az 2 keyif paketi almak gerekmektedir.
İnteraktif kanallar sadece interaktif kutuyla izlenebilir.
Üye olduğunuz bir paketi üyeliğinizden çıkarmak için 1 fatura dönemi geçmesi gerekmektedir.
Hd kanalları Digiturk HD ve Digiturk Plus üyeliği ile izleyebilirsiniz.
Digiturk paketlerin içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>