«

»

Digitürk E52 , E58 Hatası

 E52 / E58 Hatası

Kötü hava şartları yüzünden çanağınızda veya kablonuzda sorun meydana geldiği zamanlarda ekranlara gelen hata kodumuzdur. Bugün siz değerli vatandaşlarımıza  E52 , E58 Hatası hakkında bilgi ve çözümü hakkında da detaylı bilgi vereceğiz. Hazırsanız başlıyoruz.

Hata Çözümü 

 Bu sorun hava muhalefeti,Sinyal kablosu bağlantısı ya da çanak anten durumu kaynaklı görülebilir.Sorun bazı durumlarda tüm kanallarda görülürken bazen de sadece birkaç kanalda görülebilmektedir. Bulunduğunuz bölgede yoğun hava muhalefeti varsa herhangi bir işlem yapmadan bekleyiniz.Hava muhalefeti yoksa öncelikle kutunuzun arkasında yer alan beyaz anten kablosunun takılı olduğundan emin olunuz. Kablo takılı ise öncelikle kutunuzun elektrik fişini çekip taktıktan sonra kumandanız üzerinden kolay kurulum işlemi yapınız. Eğer hata kodunu hala görüyorsanız hemen 0212 473 73 73 nolu telefon numaralarımız üzerinden müşteri hizmetlerini arayanız.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>