«

»

Digitürk E501 Hatası

E501 Hatası

Bu hata kodunu ekranınızda göyürosanız hemen aklınıza gelmesi gereken şey kaydettiğiniz yayının kaydetme süresinin dolduğudur. Yayınını uzatabilirsiniz  veya kaydı silebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere digitürk ve lig tv izlemeyen hemen hemen ev kalmamıştır. Digitürk izlerken bazen çeşitli hata kodlarıyla karşımıza onlarca hata çıkmaktadır. Dilerseniz gelin E501 Hatası hakında bilgi ve çözümü için neler yapabileceğiniz hakkında da detaylı bilgileri hep beraber paylaşalım.

E501 Hatası Çözümü

Bu kayıt otomatik silme işlemi ile sabit diskinizden silinmiştir.

Digiturk Plus kutularında kaydedilen içeriklerin,kutuda saklanma süresi kısıtlanabilir.Kaydın saklanma süresi,kaydedilen kanalın özelliğine göre belirlenmektedir.Süresi kısıtlanmış içerikler,süre dolduğunda kutunun hafızasından otomatik olarak silinecektir.Bazen kaydın otomatik silme işlemi devam ederken,kaydedilmiş içerik,kayıt listesinde izlenebilir olarak görünmeye devam edebilir.Bu durumlarda,kayıt izlenmek istendiğinde bu hata alınacaktır.

1 yorum

  1. gülhan türkalp

    E 501 hatası almamak için ne yapmalı ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>