«

»

Digitürk E40 Hatası

E40 Hatası

Bu hata kodunu alıyorsanız eğer sabit diskinizdeki kayıtları silerek sabit diskinizde yer açmanız gerekmektedir. Yer açtığınız taktirde bu hata kodu ekranınıza gelmeyecektir.

Bildiğiniz üzere digitürk ve lig tv izlemeyen hemen hemen ev kalmamıştır. Digitürk izlerken bazen çeşitli hata kodlarıyla karşımıza onlarca hata çıkmaktadır. Dilerseniz gelin E40 Hatası hakında bilgi ve çözümü için neler yapabileceğiniz hakkında da detaylı bilgileri hep beraber paylaşalım.

E40 Hata Çözümü

Sabit disk üzerinde boş alan kalmadığında,kayıt işlemi yapılmak istendiğinde bu hata görülmektedir.Kayıt listesi menüsünde,sabit disk üzerinde bulunan boş alan kontrol edilmelidir.Boş alan açabilmek için mevcut kayıtların silinmesi gerekmektedir.Bazı durumlarda kayıt listesinden silme işlemi yapılmasına rağmen doluluk oranı değişmeyebilir.Kayıt listesi menüsünde bir işlem yapıldığında menüden çıkıp tekrar girerek,sabit disk değeri güncellenebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>