«

»

Digitürk E30-4 Hatası

E30-4 Hatası

Türksat uydusuna geçiş yaptığınızda ve uzunca bir süre bu kanalı izlediğiniz durumlarda ve sonra tekrar digitürk kutunuzu acarsanız bu hata kodu ekranınıza gelmektedir.

Bildiğiniz üzere digitürk ve lig tv izlemeyen hemen hemen ev kalmamıştır. Digitürk izlerken bazen çeşitli hata kodlarıyla karşımıza onlarca hata çıkmaktadır. Dilerseniz gelin E30-4 Hatası hakında bilgi ve çözümü için neler yapabileceğiniz hakkında da detaylı bilgileri hep beraber paylaşalım.

Hata Çözümü

Kutu ve kart 1 saatten fazla sinyal alamıyor durumda kalsıysa ilk açılışta bu hata oluşur ya da Türksat uydusunda Digiturk dışındaki kanallarda yine 1 saaten fazla kalındığında, tekrar Digiturk kanalı açıldığında bu hata ile karşılaşılır. Çözüm için herhangi bir Digiturk kanalına gelip (Türksatta Lig Tv veya İz Tv) yaklaşık 5 dk beklemek sorunu çözecektir. 5 dakkika bekledikten sonra sorununuz hala devam ederse hemen 0212 473 73 73 nolu telefon numaramızı arayınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>