«

»

Digitürk E16-4 Hatası

E16-4 Hatası

Faturanızın son ödeme tarihinizi geçirdiğiniz için kapanan digitürk kanallarınızı açmaya çalıştığınız andan itibaren ekranınıza gelen hata kodumuzdur.

Bildiğiniz üzere digitürk ve lig tv izlemeyen hemen hemen ev kalmamıştır. Digitürk izlerken bazen çeşitli hata kodlarıyla karşımıza onlarca hata çıkmaktadır. Bugün biz sizlere bu hata kodları arasında yer alan “E16-4” Hatası hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Hazırsanız başlayalım.

Hata Çözümü

 Bu hata mesajı izlenmek istenen kanalın üyelik dahilinde olmadığı ya da yayınların ödenmemiş fatura kaynaklı kapandığı zamanda görülmektedir. Ayrıca kutu/ kart uzun süre kullanılmamışsa, Turksattan yayın alan üyeler ilgili kanalı uzun süre hiç seyretmemişse veya ilgili kanala yeni üyelik yapıldı ise geçici olarak bu hata mesajı görülebilir. Üyelik bilgilerinizi kontrol etmek için hemen 0212 473 73 73 nolu telefon numaralarımız üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>