«

»

Digitürk E102-29 Hatası

E102-29 Hatası

Bu hata kodu ekranınıza geldiyse eğer direk 0212 473 73 73 nolu telefon numarası üzerinden digitürk müşteri hizmetlerini arayarak ütelik durumunuzu sorgulatınız.

Bildiğiniz üzere digitürk ve lig tv izlemeyen hemen hemen ev kalmamıştır. Digitürk izlerken bazen çeşitli hata kodlarıyla karşımıza onlarca hata çıkmaktadır. Dilerseniz gelin E102-29 Hatası hakında bilgi ve çözümü için neler yapabileceğiniz hakkında da detaylı bilgileri hep beraber paylaşalım.

E102-29 Hatası Çözümü

Digiturk Plus kutularda sağlanan Plus servislerinin ( VOD, Kayıt, Zaman Öteleme, vb..) kullanımı için ek paket yetkileri gerekmektedir.Bu yetkiler,üyeliğe tanımlanmadığında,Plus özellikleri kullanılırken bu hata mesajı görülecektir.Digitürk Plus servisleri üyeliğinize tanımlanmamış olabilir. Üyelik bilgisini kontrol etmek için 0 212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetlerine ulaşarak destek talep edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>