«

»

Digitürk E101-4 Hatası

E101-4 Hatası

Kutunuzu eğer uzunca bir süredir kapayıp açmadıysanız bu hata kodunu görebilirsiniz. Herhangi bir kanalı açın ve biraz bekleyin sorun çözülmezse müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Bildiğiniz üzere digitürk ve lig tv izlemeyen hemen hemen ev kalmamıştır. Digitürk izlerken bazen çeşitli hata kodlarıyla karşımıza onlarca hata çıkmaktadır. Dilerseniz gelin E101-4 Hatası hakında bilgi ve çözümü için neler yapabileceğiniz hakkında da detaylı bilgileri hep beraber paylaşalım.

Hata Çözümü

 Bu durum kutunuzun uzun bir süredir kullanılmamasından dolayı, kutu ve kartın yayını çözememesi kaynaklı oluşabilir. Kutunuz açık ve sinyal alıyor durumda bir süre bekledikten sonra yayınlarınız açılacaktır.Yayınlarınızın gelmemesi durumunda bir sonraki çözüm adımını takip ediniz. Hata hala devam ederse hemen 0212 473 73 73 noolu telefon numaramızı arayınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>