«

»

Digitürk E101-29 Hatası

E101-29 Hatası

Bu hata kodunu alan arkadaşlarımız VOD, Kayıt, Zaman Öteleme, vb. kullanmaya yeltenmiş olmaları gerekir. Çünkü bu özellikleri kullanmak için ayrı bir paket gerekmektedir. Bu pakete sahip değilseniz bu hata kodunu ekranınızda görebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere digitürk ve lig tv izlemeyen hemen hemen ev kalmamıştır. Digitürk izlerken bazen çeşitli hata kodlarıyla karşımıza onlarca hata çıkmaktadır. Dilerseniz gelin E101-29 Hatası hakında bilgi ve çözümü için neler yapabileceğiniz hakkında da detaylı bilgileri hep beraber paylaşalım.

E101-29 Hatası Çözümü

Digiturk Plus kutularda sağlanan Plus servislerinin ( VOD, Kayıt, Zaman Öteleme, vb..) kullanımı için ek paket yetkileri gerekmektedir.Bu yetkiler,üyeliğe tanımlanmadığında,Plus özellikleri kullanılırken bu hata mesajı görülecektir.Digitürk Plus servisleri üyeliğinize tanımlanmamış olabilir. –> Üyelik bilgisini kontrol etmek için  0 212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetlerine ulaşarak destek talep edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>