«

»

Digitürk E100-2 Hatası

E100-2 Hatası

Kartınızın tam olarak yerine oturmamasından kaynaklanan bir hatadır. Kartınızı doğru taktığınızdan emin olun, sorununuz çözülecektir.

Bildiğiniz üzere digitürk ve lig tv izlemeyen hemen hemen ev kalmamıştır. Digitürk izlerken bazen çeşitli hata kodlarıyla karşımıza onlarca hata çıkmaktadır. Dilerseniz gelin E100-2 Hatası hakında bilgi ve çözümü için neler yapabileceğiniz hakkında da detaylı bilgileri hep beraber paylaşalım.

Hata Ve Çözümü

 Kutuya takılan kartın tam oturmamasından,ters takılmasından,kutu veya kartın arızalı olmasından dolayı bu hata görülebilir.Kutuya yanlış bir kart takıldığında görülebilir.Kart söküp takıldığında,fiş çıkar tak sonrası veya kutu taşıma veya başka amaçlı hareket ettirildiyse bu tip bir hata görülebilir.Almış olduğunuz hata kodu hakkında daha detaylı bilgi için 0212 473 73 73 nolu telefon numaramızı arayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>