«

»

Digitürk E05-4 Hatası

E05-4 Hatası

Bu hata koduyla karşı karşıyaysanız eğer müşteri hizmetlerimizi aramanıza gerek yok. Direk kutunuza takmış olduğunuz kartın ters veya oturup oturmadığını kontrol ediniz.

Bildiğiniz üzere digitürk ve lig tv izlemeyen hemen hemen ev kalmamıştır. Digitürk izlerken bazen çeşitli hata kodlarıyla karşımıza onlarca hata çıkmaktadır. Dilerseniz gelin E05-4 Hatası hakında bilgi ve çözümü için neler yapabileceğiniz hakkında da detaylı bilgileri hep beraber paylaşalım.

Hata Çözümü

 Kutuya takılan kartın tam oturmamasından,ters takılmasından,kutu veya kartın arızalı olmasından dolayı bu hata görülebilir.Kutuya yanlış bir kart takıldığında görülebilir.Kart söküp takıldığında,fiş çıkar tak sonrası veya kutu taşıma veya başka amaçlı hareket ettirildiyse bu tip bir hata görülebilir.  Daha detaylı bilgi için hemen 0212 473 73 73 nolu telefon numaralarımız üzerinden bizleri arayınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>