Digitürk Dostlar Kampanyası

Digitürk Dostluk Kampanyası

Digitürk Dostlar Kampanyası kapsamında sizde bir arkadaşınızı Digitürk üyesi yaparak bir ay faturanızı Digitürk’ün ödemesini sağlayabilirsiniz. Sunulan kampanya ile arkadaşınızın da eşsiz kampanyalardan faydalanmasını sağlayarak en sevilen yayınları izlemesini sağlayacak ve muhteşem indirimlerden yararlanacaksınız. Bu teklif, arkadaşınızın üyeliği aktif olduktan sonra, hem sizin hem de arkadaşınızın ilk aylık ödemeli kampanya faturası için geçerlidir; İzle-Öde servisinin bedeli dahil değildir. Öneren olarak bir yıl içinde en fazla beş ay fatura indiriminden yararlanılabilir. Bedelsiz tekliflerden faydalanmakta olan üyelerimiz bu tekliften faydalanamaz.

digiturk-dostlar-kampanyasi

• Aynı kişiyi birden fazla üye önerirse ne olur?
– İlk öneren indirimi alır, diğer önerenler indirim alamaz.

• Tavsiye eden ve edilen üyeye ilk ay fatura çıkar mı?
– Üyelerin alacakları indirimler, paketleri ile İzle-Öde harici servislerinin toplam bedeli kadardır ve faturada indirim olarak görülecektir. İzle-Öde servisinin kullanım bedeli üyeye faturalandırılır.

• Tavsiye edilen bir üye ne kadar zaman sonra tavsiye eden olabilir?
– Tavsiye edilen üye, üyelik bilgileri sisteme girildiği andan itibaren başka bir üyeyi tavsiye edebilir. İndirim alınabilmesi için her iki üyenin de üyeliklerinin aktiflenmesi gerekmektedir.

• Yurtdışı ve Kıbrıs üyelikleri bu kampanyadan yararlanabilir mi?
– Dostlar kampanyasından yurtdışı ve Kıbrıs üyelikleri yararlanabilir.

• Mevcut üye kendini yan oda için tavsiye edebilir mi?
– Hayır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir