Digitürk Dizimax Vice Kanalı

Digitürk Dizimax Vice Kanalında Neler Var?

Digitürk Dizimax Vice Kanalı ile Digitürk yayınları artık daha eğlenceli bir hale geliyor. Sizlerde abone olduğunuz paketler ile Digitürk Dizimax Vice Kanalını izleyebilir ve Digitürkün bir çok etkileyici kanalı arasında kendinize yeni favori kanal olarak Digitürk Dizimax Vice Kanalını seçebilirsiniz. Digitürk ile en seçkin yayınları ve içerikleri izlerken uygun fiyat ödemenin keyfini de çıkartabilirsiniz. Aşağıda verilen yayın akışı listesi ile sizde kanalın içeriklerine göz atabilir ve daha bir çok yayını keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.

digiturk-dizimax-vice

Neler Var?

The Night Manager: İngiliz asker Jonathan Pine otel denetçiliği yapmaktadır. Silah ticareti yapan bir karaborsacı ile bağlantısı olan Sophie ile tanışır.

CSI: Crime Scene Investigation: Dünyanın en çok izlenen dizilerinden, “CSI” serisinin ilk halkası olan yapım; 24 Emmy, 6 Altın Küre adaylığı ve kırdığı izlenme rekorlarıyla tam bir ekran fenomeni.

Unforgettable: ABD’de sadece altı kişide bulunan bir sendrom: Süper otobiyografik hafıza… Carrie Wells de bu armağan gibi ‘rahatsızlık’tan muzdarip

Agent X: Amerika’nın ilk kadın başkan yardımcısının, eşinin trajik bir şekilde hayatını kaybetmesiyle yaşamını adayabilecek tek şey işi kalmıştır. Kısa süre içerisinde başkan olmayı başarır ancak önemli bir senatörün öldürülmesiyle bu göreve gelmesi dikkat çeker. Bu süreçte gizli bir ameliyat ile görüntüsünü değiştiren Agent X, gizli görevlerin başında yer alacak.

American Crime: İlk sezonuyla adından soz ettiren dizinin ikinci sezonunda; özel bir lisede öğrenci olan Taylor Blaine’in şok eden resimleri sosyal medyada paylaşılır. Okulun müdiresi ise okulun itibarini korumak için çalışır.

Rush Hour: Dedektif Lee’nin kız kardeşinin intikamını almak için çıktığı yolculuğun anlatılıyor.

Blindspot: Hafızası silinmiş, vücudu şifreli dövmelerle kaplı bir kadın ve bu gizemli vakayı çözmekle görevlendirilen bir FBI ajanı. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir