Digitürk Dizimax Sci-fi Kanalı

Dizimax Sci-fi Kanalı Digitürk’te

Dizimax Sci-fi Kanalı Digitürk ile siz değerli üyelere sunuluyor. Sizde abone olduğunuz paketler ile Digitürk Dizimax Sci-fi içerikleri ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirecek ve izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Dizimax kanalı adından anlaşılacağı gibi siz değerli kullanıcılara dizi yayınlarını sunuyor olacak.

digiturk-dizimax-sci-fi-kanali

Dizi sevenleri ekran başında kilitleyen Dizimax Sci-fi kanalı ile içerikleri HD kalite ile izleyebilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Abone olduğunuz paketler ile bu muhteşem kanallar sizlere sunuluyor olacak, artık ekran başında daha eğlenceli dakikalar geçirecek ve en seçkin içerikleri Dizimax Sci-fi Kanalı ile izleyebileceksiniz.

Dizimax Sci-fi İçerikleri

DC’s Legends of Tomorrow
Arrow ve The Flash’ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim’ın imzasını taşıyan dizide tek bir süper kahraman değil, bir çok süper kahramanın hikayesi anlatılıyor.
Game of Thrones
Son yılların fenomen dizini Game of Thrones yeni sezon bölümleriyle her Pazartesi 23:00’te Dizimax Sci-Fi HD’de.
The 100
İnsanlık nüklerr savaş sonrası Dünya’dan kaçarak bir uzay istasyonuna sığınır. Kaynaklar tükenmeye başlayınca 100 genç keşif amacıyla Dünya’ya gönderilir..
Gotham
Batman şehri olarak bildiğimiz Gotham’da geçen müthiş bir suç dizisi…
The Whispers
Steven Speilberg’ün yapımcılığı üstlendiği “The Whispers” ile korkmaya hazırlanın!
The Leftovers
Tüm Dünya’da gerçekleşen gizemli kayboluşlar, küçük bir kasabada geride kalan ve hayatları sonsuza kadar değişen bier grup insan…
The Originals
“The Originals”, “The Vampire Diaries”de izlediğimiz Klaus, Elijah ve Rebekah’nın bir zamanlar evleri olan Newf Orleans’a tekrar dönüşlerini konu alıyor. Daha bir çok eğlenceli ve büyüleyici içerik ile sizde ekran başında eğlenceli dakikalara tanıklık edeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir