Digitürk Dizimax Drama Kanalı

Digitürk Dizimax Drama

Digitürk Dizimax Drama Kanalı sayesinde Digtürk yayınlarını izlemek artık daha keyifli bir hale geliyor. Sizde abone Dizi Paketi ile Digitürk Dizimax Drama içeriklerini izleyebilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Bayimizin üzerinden sunulan fırsatlar ile sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları izlemek istiyorsanız bunun için Digitürk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlardan kurtularak izlemek istediğiniz yayınları dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda abonelik işlemlerinizi bayimizin üzerinden gerçekleştirerek aynı gün içinde kurulum hizmetinden yararlanarak abone olduğunuz gün içerisinde paket dahilinde olan kanalları dilediğiniz gibi izlemeye başlayabilirsiniz. Size 24 saat boyunca yayın yapan bu muhteşem kanalı, 6. numara da bulabilirsiniz.

digiturk-dizimax-drama

Digitürk Dizimax Drama’da Neler Var?

  • The Path: Başrolünde Breaking Bad’in Jess Pinkman’ı Aaron Paul’un bulunduğu dizi, inanç, aile, güç, ilişkiler gibi konular üzerinde bir takım sorunlar yaşayan bir aileyi merkezine alıyor.
  • Madoff: Kurduğu Ponzi şemasının ABD tarihindeki gelmiş geçmiş en büyük finansal dolandırıcılık olduğu kabul edilen Bernie Madoff’un gerçek hayat hikayesi sizler ile…
  • Chicago Med: Kentin en yoğun çalışan hastanelerinden birinde geçecek olan hikayeler anlatılıyor ve heyecan dolu dakikalar sizleri bekliyor.
  • Code Black: LA Country Hastanesi hastaları zor şartlar altında tedavi ediyor.
  • Unreal: New York’ta yaşayan yetenekli bir cinayet dedektifi zorlu işi ile hareketli aile yaşantısı arasında bir denge bulmaya çalışır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir