Digiturk Dizi Paketi Kampanyası YENİ

Digiturk Dizi Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk Dizi Paketi Kampanyası kapsamında sizde en sevilen dizileri ve beraberinde bir çok içeriği dilediğiniz gibi izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digiturk Dizi Paketi Fiyat açısından siz değerli müşterilere oldukça uygun fiyat garantisi ile sunulmasının yanı sıra kurulumu ücretsiz olarak yapılacaktır. Sunulan kampanya kapsamında sizde ayda sadece 17 karşılığında en sevilen içerikleri HD olarak izleyeceksiniz. Bunun yanı sıra abonelik işlemi için bayileri gezmek yerine verilen iletişim bilgileri üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz abonelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. 

Digiturk Dizi Paketinde Neler Var?

  • Herkesin seveceği içerikler: Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, beIN Series Comedy ve en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar, TFF 1. Lig maçları, İngiltere Premier Ligi’nden MBA’e, Formula 1’den tenise dünyanın sporu Digiturk ekranlarında!
  • Ayda 80 dizi 800 yeni bölüm: Tamamı HD kalitede en sevilen dizi kanalları ile yerli ve yabancı dizileri dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. 
  • 4 ekrandan dizi izleme keyfi: beIN CONNECT’te 100’den fazla dizi, 800 bölüm hiçbir ek ücret ödemeden Dizi paketinde!
  • Nasıl izlemek istediğiniz seçin: Türkçe dublaj/orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce alt yazı ve betimleme seçenekleri sizler ile!

Kampanyanın Detaylı Bilgileri

Dizi paketinde yer alan kanalları canlı olarak yalnızca beIN CONNECT web ve mobil uygulamarı CANLI TV özelliği ile web, akıllı telefon ve tablet üzerinden izleyebilirsiniz. beIN CONNECT uygulamaları için gerçekleştireceğiniz internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ayrıca ücretlendirilecektir. Kampanya 03 Temmuz 2017’ye kadar yeni üyelikte geçerlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir