Digitürk Dizi Paketi Fiyatı

Digitürk Dizi Paketi Kampanya Fiyatı

Sunulan kampanya kapsamında artık en sevdiğiniz dizileri HD kalite ile takip edebilecek ve beraberinde bir çok yeni diziyi severek izleyebileceksiniz. Digitürk Dizi Paketi Fiyatı açısından oldukça uygun tutulması ile birlikte yediden yetmişe tüm kullanıcılar hitaben hazırlanmış bir pakettir. Digitürk Kampanyaları kapsamında dizi paketinde sizde ayda 19.99 TL gibi oldukça uygun fiyatlar üzerinden sahip olarak Digitürk keyfini evinizde doyasıya yaşayacaksınız. Verdiğimiz hizmetler kapsamında bayimize gelerek evraklar ile uğraşmanıza ve yorulmanıza gerek kalmadan müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

digiturk-dizi

Digitürk Dizi Paketinde Neler Var?

  • En iyi ve eğlenceli diziler!: Amerika’da en çok izlenen ilk 10 dizinin 7’si Digiturk’te!
  • Ayda 80 dizi 800 bölüm: 80’in üzerinde diziyi TV’de, web’de, cepte, tablette; Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” uygulaması ile hiçbir ücret ödemeden izleyebilirsiniz.
  • Farklı dil seçenekleri: En sevilen yayınları Türkçe dublaj seçenekleri ile keyifli bir şekilde izleyeceksiniz.
  • Ne tür dizi izlemek isterseniz?: Aksiyondan fantastik yapımlara, komediden dramaya her türden dizi Dizimax’lerde.

Kampanya Bilgileri

Kurulum için ücret ödeyecek miyim?
– Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir